Ale o co chodzi?

Dobrze, tak jeszcze z ciekawości, bo na dobrą sprawę, znając nasz cudowny naród, jesteśmy teraz w miejscu, gdzie ludzie walczą przeciwko wolności, dla zasady, bo lubimy mieć wroga. Spoko, kochani, ja wiem. Taka mentalność.

ALE. W tym wypadku, to jest totalnie nielogiczne. To znaczy z reguły jest nielogiczne, ale teraz to szczególnie. Zobaczmy (narysowałam tak na szybko):

na logikę ml76

Czyli na dobrą sprawę, w grupie: „wszyscy” są wszyscy obywatele. Łącznie z politykami, księżmi, nauczycielami, lekarzami, matkami, żonami, ojcami. Rola społeczna czy zawodowa nie ma kompletnie znaczenia. W interesie nas wszystkich, wszystkich, wszystkich obywateli tego kraju powinno być gwarantowanie wolności jednostki do wolności wyboru i samostanowienia.

No na logikę.

Ale no tak, no.

Więc może naprawdę weźcie się tam wszyscy zastanówcie, jaki sens ma walczenie o odbieranie komukolwiek tej wolności, gdzie Polska po prostu nie jest krajem do tego stworzonym. No błagam, opamiętajcie się tam w tym rządzie i wszędzie indziej. No ale tak na serio. Po co wmuszać podwójne standardy, które nie będą mieć nic wspólnego z realiami?

Ale o co chodzi?

Zdrowia życzę. Najbardziej.

Marzena

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.